• thumbnail 1
  • thumbnail 1
  • thumbnail 1
  • thumbnail 1

      Студія «Юний дизайнер» була створена в 1998 році Руснак Аллою Леонідівною при Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» і стала однією з перших дитячих студій в Україні, які займаються дизайном.

     Алла Руснак закінчила Кишинівський політехнічний інститут (нині архітектурний) за спеціальністю архітектор. Попрацювавши за фахом, зрозуміла, що її покликання творчість, викладацька діяльність. У Кишиневі керувала дитячою студією при Палаці залізничників. Під її керівництвом студія отримала звання «Народний самодіяльний колектив».

  Переїхавши до Чернівців,  Алла Леонідівна продовжила викладацьку діяльність в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини». Більше 700 випускників студії, заснованої Руснак Аллою, продовжують навчання в різних ВУЗах України, багато хто з них став професійними дизайнерами і художниками. Учні студії стали переможцями та лауреатами більше ніж 100 обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Аллою Руснак був заснований щорічний Новорічний вернісаж, на якому студійці показують свої роботи (як дизайнерські, так і живописні). Пасхальні вернісажі стали прекрасним подарунком не тільки для учасників студії, а й для всіх її шанувальників.

       Студія «Юний дизайнер» неодноразово брала участь в благодійних акціях Чернівецького обласного фонду допомоги дітям, хворим раком і лейкемією «Подаруй дитині життя». За високу громадянську позицію і прояв гуманізму студія і її керівник були нагороджені грамотами Фонду. За великий вклад в справу виховання молоді Міністерство освіти і науки України присвоїло студії «Юний дизайнер» почесне звання «Зразковий художній колектив» (наказ №733 від 05.08.2008р.).У 2013р. наказом Міністерства освіти і науки України студії «Юний дизайнер» було присвоєно почесне звання "Народний художній колектив" (наказ від 15.07.2013р. №337-к). Зараз в студії «Юний дизайнер» займається більше 40 дітей у віці від 5 до 18 років. Старші учні проводять майстра-класи як в студії, так і за її межами. Неодноразово проводилися виїзні виставки. Записано більше 20 телепередач. Двері нашої студії завжди відкриті для талановитої молоді.

Контакти, e-mail:  rusnak.alla1@gmail.com